Дякую , за приємне обслуговування , швидку доставку і подаруночок до замовлення. Надзвичайно приємно, дякую Вам!
Комментарий продавца
Дякуємо за довіру! ♥
Ірина Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер компанія, все вчасно,швидко,якісно,ще і подаруночок обов'язково прийде)) успіхів та процвітання!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження ♥
Ірина Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! :)
Наталя Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! :)
Елена С.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! :)
Вера М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Быстрая доставка, + приятный подарок от магазина, спасибо.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження ♥
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! :)
Шаповалов А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! :)
Анна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупкой очень довольна! Посылку быстро отправили, косметика была хорошо упакована и в подарок целый комплект пробников (такое впервые получаю), приятно удивили)
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження ♥
Дякуємо за замовлення! :)
Дякую , за приємне обслуговування , швидку доставку і подаруночок до замовлення. Надзвичайно приємно, дякую Вам!
Дякуємо за довіру! ♥
Супер компанія, все вчасно,швидко,якісно,ще і подаруночок обов'язково прийде)) успіхів та процвітання!
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження ♥
Дякуємо за відгук! :)
Дякуємо за відгук! :)
Дякуємо за відгук! :)
Быстрая доставка, + приятный подарок от магазина, спасибо.
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження ♥
Дякуємо за відгук! :)
Дякуємо за відгук! :)
Покупкой очень довольна! Посылку быстро отправили, косметика была хорошо упакована и в подарок целый комплект пробников (такое впервые получаю), приятно удивили)
Дякуємо за відгук! Дуже раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження ♥