Пінка для вмивання з гіалуроновою кислотою ANUA 8 Hyualuronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser 150ml
- В наявності
- Код: ANUA-012
510 ₴
459 ₴

ANUA 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser — це ніжна пінка для вмивання, яка дбайливо очищає шкіру, не порушуючи її природний баланс вологи, завдяки комплексу з 8 видів гіалуронової кислоти. Засіб ефективно видаляє забруднення та залишки макіяжу, надаючи шкірі свіжість, зволоження та комфорт без відчуття стягнутості.
Активні компоненти у складі:
-
Комплекс гіалуронової кислоти: включає 8 видів гіалуронової кислоти, які працюють на різних рівнях шкіри, глибоко зволожує, запобігає втраті вологи та надає шкірі гладкість і пружність.
-
Пантенол (Panthenol): відомий заспокійливий компонент, який зменшує подразнення та почервоніння, допомагає відновлювати захисний бар'єр шкіри, забезпечуючи її м'якість і гладкість.
-
Zinc PCA: контролює вироблення себуму, допомагаючи запобігати жирному блиску, має антисептичні властивості, що зменшують ризик виникнення запалень і прищів.
Спосіб використання:
- Видавіть невелику кількість засобу на долоню.
- Додайте трохи води та збийте в піну.
- Нанесіть на вологу шкіру обличчя, м'яко масажуючи круговими рухами.
- Змийте теплою водою.
- Використовуйте вранці та ввечері для найкращих результатів.
Основні | |
---|---|
Виробник | ANUA |
Країна виробник | Південна Корея |
Тип засобу для вмивання | Пінка |
Тип шкіри | Комбінована (Змішана), Чутлива, Всі типи шкіри, Нормальна, Суха, Жирна |
Проблема шкіри | Сухість |
Вік | 18+ |
Стать | Унісекс |
Об`єм | 150 мл |
- Ціна: 459 ₴